Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Ozvěna při hovoru

Asi 4 měsíce používám intenetové volání, ale asi začátkem tohoto týdne, slyším já, ale především i ten, kdo mi volá nepříjemnou ozvěnu. Myslel jsem, zda to není někde v nastavení hlasitosti nebo tak, ale bohužel není. Nevíte čím to může být, když mi to doposud nedělalo? A ještě když kliknu v ovládacích panelech na zvuky a tam na zvuk a poté na hlasitost u záznamu zvuku, tak mám aktivní pouze Ovládání záznamu, osatatní jako např. Hlasitost mikrofonu mám neaktivní - šedé.
Nebo myslíte, že by to mohlo být poskytovatelem toho internetového volání? Používám Viphone-break. To asi ne, že?
Díky za rady.
Mějte se.

Tak jsem na to konečně přišel.
Přeinstaloval jsem ty drivery, ale to nepomohlo. Poté jsem prošel znovu nastavení zvuku, resp. hlasitosti a všiml jsem si tam položky směšovač stereo - ovládání hlasitosti je sice u tohoto směšovače neaktivní (šedé), ale ztlumit lze.
Asi jsem to omylem někdy odškrtl.
Jinak díky za pomoc.