Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno havárie disku?

ahoj všichni, potřeboval bych radu: Mám na pc dva disky 20 a 80 gb.Používám 20cítku a záložní tu 80sátku.Nainstaloval jsem si "system mechanik" a dal u obou disků důkladnou defragmentaci. Nainstaloval jsem si také"spy sweeper" a ten mi hlásí po defragmentaci ,havárii /kritický stav/ 80sátky.Mám tam zálohy 4gb. Zdá se mi to divné, nekecá? mám mu věřit? Potom bych měl asi provést zálohu na CD.Pomohlo by poté formátování disku nebo je skutečně před "pádem"?Zaráži mne že tu 80sátku používám málo i obsah dat je velmi nízký, naproti tomu druhý disk mám stále téměř plný a je v pořádku.Navíc mi "sweeper hlásí u 80sátky teplotu disku 20C, což si myslím je teplota ideální nebo ne?Mám věřit programu nebo zazálohovat?Díky všem za radu.

Tiez nerozumiem co ma nejaky spy sweeper s "havariami" disku? Co presne hlasi?
Teplota 20stupnov je moc nizka, t.j. je to nezmysel, ak to PC nemas na balkone kde je 5stupnov :-)
P.S. aj ked je pravda ze mam teraz napr. ja v HDD 26stupnov, v miestnosti mam tipujem tak 18-19 :-) Ale 20stupnov v HDD sa mi zda malo, to by si sedel pri PC asi obleceny aj v bunde :-)
P.S.2. u disku nezalezi na tom ci je "plny" alebo "prazdny", HDD nie je igelitova taska :-)