Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Reader padá po spuštění po reinstalaci Win7-64bit

Dobrý den,
mám problém, přeinstaloval jsem Win7 64bit a nedaří se mi jako jednu z prvních věcí nainstalovat Adobe Reader, zkoušel jsem 3 dostupné veze, ale vždy to samé. Instalce se dokončí, ale pokud jej zapnu, otevře se na chvíli, zatuhne a pak spadne bez jakékoliv hlášky. Windows už postahoval aktualzace a je aktuální.

Nesetkal se s tím taky někdo?

Díky moc.

Ta instalacia bola vcetne formatovania t.j. nacisto?

Reader pri prvom spusteni chce zobrazit nejaku licenciu, pripadne mozno chce liezt na net a zobrazit nejaky web, mas nastaveny defaultny prehliadac webu? Skusal si uz nejaky IE apod?
Ovladace grafiky nainstalene?
Antiviry a ine anti veci odinstalene?

Zapomněl jsem napsat, jedná se o notebook, takže jsem obnovoval z disku a ovladače by měly bejt OK
Antivir Avast vypnut po dobu instalace i při pokusu o spouštění
Externí Firewall ještě nenainstalován
Default prohlížeč webu je Firefox, (Teď jsem přepnul na default IE a Adobe Reader stále padá)

... máš pravdu, při prvním spuštění by měl chtít potvrdit licenční podmínky, což nechtěl, zváštní...Spouštěl jsem ho i jako správce atd, prostě nic..:-(

Díky

Setkal jsem se s tím a pomohlo odinstalovat, stáhnout instalátor, na něm pravým tlačítkem zvolit - spustit instalaci jako administrator, evidentně se totiž nezapsaly některé součásti instalace do chráněných adresářů.