Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit trojan VirusBursters?

Cawes Lidi , potrebuju poradit s jednim "svinstvem" . jmenuje se to VirusBurster , a segra to nejak stahla do pc , a ted je to porad na lyšlě , vedle casu , a kazdych 5 min. mi to haze kazdych 5 minut nejakou hlašku (takze me to hazi porad do Winu) ! nejde se to smazat , když na to kliknu levym, ci pravym tlacitkem , tak me to hodi na www.stranku toho "antiviru" , a vybidne me to stahnout si to , a pak mi to najde nekolik viru , a kdyz to chci prez nej smazat , tak to po me chce akorad vycucnout prachy ! (musim si ten program koupit) tak ho smazu , ale na liste ten odkaz je stale , i kdyz dam prez ovladaci panely Skryt , tak az PC znova zapnu tak je to tam porad !! Kámos to mel taky ,a rikal ze to je uz zazrany ve windowsech , a ze se toho jen tak nebavim ,on musel pry formatovat pc , a to se mi nechce !! Poradte mi pls jak se toho svinsta zbavim ? pls a dik

[mod]Do jaké třídy chodíš? Co máš za známku z češtiny?
Upraven titulek - původně jen "VirusBursters" (host)[/mod]

Zdarec lidi kdo mate problem z Critical system error tak si dejte stranku http://www.bleepingcomputer.com/files/smitfraudfix. php v ni dejte odkaz SmitFraudFix Download Link
ten pak stahnete rozbalite otervete ho klinete v nem poklikate na SmitfraudFix otevre se vam okno v tom okne date
Clean ( vycistit ) neboli 2 pockete jak se to dokonci proces kterej tam povali a zacne se neco delat s diskem tak pocitac resetujete !!!
A mate vyhrano !!!! kdyby ste nekdo nevedeli co a jak tak mi napiste na ICQ : 273-600-588

Ahoj,
mám úplně stejnej problém. To, že ho máš na liště je reklama, aby sis to koupil.
Jestli se tý ikonky chceš zbavit, tak takhle:
(jen pro WinXP a novější)
Pravým tlačítkem klepni na prázdném místě na hlavním panelu (liště) a dej VLASTNOSTI. V první záložce HLAVNÍ PANEL je dole rámeček Oznamovací oblast a tam klepni na tlačítko VLASTNÍ... . Objeví se seznam a v něm najdi položku Criticcal System Errors! a nastav vpravo možnost Vždy skrýt. Pak dej OK a OK.

Po startu systému bude tohle nastavení přetrvávat.
Teď se ti ta ikonka objeví až když stiskneš kulaté tlačítko s šipkou vlevo vedle CS (jazyka klávesnice).

RifIN (jestli si něčemu nerozuměl/a napiš na bousajan@seznam.cz)

Pane boze ale ved ty si len skryl ikonu, a nie odstranil to svinstvo. Ti nevadi ze ti bezi na PC spyware prip. nejaky vir? Ak by to nahodou spehovalo vsetky tvoje hesla prip. pristup do internetbankingu to by ti tiez nevadilo?
Precitaj si diskusiu a odstran si to normalne. Pouzivaj nejaky antivir a antispyware.

P.S. to Vladimir (alebo s kym som sa to furt natahoval o bezpecnosti XP :) vsetci vidime strasne bezpecne WinXP aj s celym superbezpecnym NTFS :-) Akonahle sa objavi akakolvek nova nakaza v momente je plna poradna nakazenych WinXP :-p

Už jsem nedoufal,že se toho svinstva zbavim,ale ten prográmek je bomba.MOOOOOOOOOOOOOOOOOOC Dík.Stáhnuljsem ho s nějakym krekem.Ted už je klidJeště jednou dík MOC

někteří jdou prostě, jak říkají Nizozemci, "z houven do houven" :-D

Ahoj, prosím poradí mi někdo jak se zbavit virusu v WINDOWS/system32.exe? Dostal jsem ho odkazem a pak jsem si měl něco uložit a to už mi houkal virus. Vždy ho vymažu, ale pravidelně se mi vrací a nevím co s tím. Mám jenom disk C a je docela přeplněný a byla by škoda ho zformátovat :( nad lištou se mi dělá žlutá tabulka s místem umístění. Prosím poraďte mi co s tím v PC se moc nevyznám, děkuju.