Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dodatecna koupě grafiky do notebooku

Chcem kupit notebook ale ma integrovanu grafiku, neskor by som chcel kupit niaku inu grafiku, ako zistim ci ju tam mozem dat ide o notebook asus f3f ap057. surne

[mod]Zkus priste vymyslet neco normalnejsiho nez "poradte, surne" (JaFi)[/mod]

Notebookove grafiky nejsou stejne jako standardni graficke karty - tezko bys normalni velkou kartu nacpal do notebooku.

Podivej se na stranky vyrobce, zda tvuj vybrany typ nabizi i s jinou nez integrovanou grafikou. Stejne pak budes muset dat notebook do servisu a nechat si tam dodat grafickou kartu. A pocitej s tim, ze to bude pekne mastne.