Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox, ztráta otevřených panelů

Zdravím,
prosím o radu, jest-li je možné "někde" v nastavení, nebo v about:config (?) najít starší odkazy včera otevřených panelů... Do včerejška jsem měl ve Firefoxu (v 21.0) otevřeno asi 20 různých stránek, článků atd... Někdo mě šel dnes na PC a doma nikdo o ničem nic neví, dnes je vše pryč. Otevře se pouze 1 panel. Vše co jsem měl otevřeno do včerejška v panelech, je ztraceno!
Předem děkuji za jakékoliv info
Pěkný den

Hmm přesně tohle mě taky sere. Pokud máte otevřené panely či dokonce skupiny s panelama a nezavřete s něma okno jako naposled tak je to vše v háji.

Dnes jsem zavřel okno a všim jsem si že je ještě jedno otevřené (někdo byl na mém komplu) takže všechno v háji.

Taky jsem řešil stejný problém. Moje žena si zavřela Firefox s několika panely starými i několik týdnů, když se ukliknula a nedala "Zavřít a uložit". Nic jsem nanašel, jak tyto panely obnovit. Potom mě ještě napadlo zkusit obnovu systému. Po opětovném naběhnutí Windows jsem po otevření Firefox dal "Historie -> Obnovit poslední reůlaci" a světe div se, ztracené panely jsem dostal zpět! Nemám odzkoušené, jestli to funguje vždy, ale mě to naštěstí vyšlo.