Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BOOTMGR chybi

Ahoj, rozdelil jsem si disk ve windows 7, byl tam nejaky spousteci disk 100MB, pak disk C 500GB a no a pridal jsem disk D, ale asi jsem udelal pitomost, ze jsem zvolil disk C jako primarni a za chvilu mi PC hodilo hlasku BOOTMGR chybi...co s tim ted prosim? ja to opravim?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

kdyz dam opravit pocitac, tak mi to hodi, ze verze moznosti obnoveni systemu neni kompatibilni s verzi systemu windows, kterou se pokousim opravit.A mam zkusit disk pro obnoveni, ktery je kompatibilni....hlavne ze tam mam originalni disk, co dosel s pocitacem, toz nevim