Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pro rodiče

PC sestava mých rodičů už začíná být poněkud dýchavičná (P4-D 2.8 GHz, 2 GB RAM), tak by potřebovali něco výkonnějšího a přitom levného. Počítač používají prakticky jenom na web, fotky či hudbu, stačila by tato sestava? HDD i DVD mechaniku bych použil ze stávajícího počítače, jsou tam skoro nové.
Jak je na tom boxový chladič s hlučností?

Stačí, ale přeci jen bych místo "boxu" použil alespoň Arctic Alpine 11 Pro Rev. 2 a zdroj Seasonic SS-350ET T3 s ohledem na menší hlučnost.
Ta krabice nemá v základu zadní točák takže Arctic-Cooling Arctic F9 PWM by přeci jen pomohl zdroji při výměně luftu.
(všechny změny jsou jen taková pojistka a o moc cenu nezvednou)