Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohodnoťte prosím vytvořený banner

Ahoj, chci jenom abyste mi oznámkovali vytvořený banner. Známkujte jako ve škole. Prosím berte to s rezervou, je to jeden z prvních bannerů. Díky ;-)

[http:]

Omluvte mě, nejde mě nahrát, hned tu bude, vydržte prosím ještě 8 minut, banner je totiž hodně velký ;-)

Benner má 7,5 MB

[mod]Na zadost autora anketa zrusena (JaFi)[/mod]

loading...

Uz len kvoli velkosti samozrejme 5-ka jak vysita, ani ho sem nemusis davat. Si normalny? Ludia browsuju aj cez dialup, a tam sa 7.5MB nacita asi tak za 30-40minut, taky banner by mal efekt ako ziaden banner. Trochu uz konecne zacni aj uvazovat ked nieco robis...

T.I.P.e, nechci ti kazit radost. Ale banner, který je hodně velký a nahrává se půl hodiny asi nebude patřit mezi žádané zboží.
Udělej nejdříve nějaký malý, který bude obsahovat upozornění, že po něm bude následovat větší bratříček.
Nechceš se raději vrátit k překladům? Tady je jeden program, který není moc velký a potřeboval by lokalizovat jako sůl.
NaDa

Legal Notes
NaDa™ is Freeware. You may use it at no cost. However, it is not public domain.

Jenže TIP by musel předtím kontaktovat anglicky mluvícího autora a domluvit se s ním na jeho povolení k překladu, myslíš že by to zvládnul?

NaDa je bezchybný "system software extension". Takových božích darů je opravdu málo. Překlad nemůže dělat jen tak někdo.

Myslím, že autor NaDa jde správným směrem. Velikost jeho produktu (i číslování verzí) neustále klesá.

Vylepšení současné verze 0.5 oproti předchozí 0.9 je omračující - velikost pouhý jeden byte.

Je možné, že verze 0.0, která přijde ke konci roku (držím palce!!) bude mít i nulovou velikost?

Ani nemůžeš. TIP vytvořil tzv. psycho-banner. Je jen virtuální, nedá se vidět, ale hodně lidí už o něm ví. Propagace ho nic nestojí a přesto už je docela známej. Nikdo neví co na něm je, ale je fakt že funguje.

Až si koupím domů nějakou pitomost a to hodně drahou, bude to zřejmě díky podprahovýmu vnímání tohoto psycho-banneru. Dávej si pozor taky.

Pavel

Tak nevím, to už mi přijde jako provokace. Není možné aby to někdo na jakémkoliv věkovém a duševním vývojovém stupni myslel vážně s osmimegovým bannerem. Žádný skutečný TIP neexistuje a buďto je to bot nebo si někdo dělá slabomyslnou legraci.

To je něco jako pyramida Takže ano, vyděláš 150% vložené částky, ale musíš sehnat dva další blbce: 2x100% = 150% pro tebe a 50% do dalšího patra pyramidy.8-)

No tak z toho důvěra jen kape. To zas bude nešťastnejch lidí. Jako by už nebylo dost různejch Herbalifů, SkyLine a já nevím čeho. Ach jo.

Jeden moudrej člověk pravil, že už od základních škol, přes střední a vysoký by se mělo vyučovat praktický hospodaření s penězi, prakticky pojatá ekonomika, věci jako úrok, zadlužení atd. Pak by tu nebylo tolik naivních pitomců, co donesou podvodníkům svoje peníze takříkajíc osobně a ještě s úsměvem na tváři.

Pavel

mě přijde dobrý, jméně to určitě jde. Mě osobně je fuk, kolik to má (to asi modemářum vadí 7,5mega, nebo co 8-)).
Ale podle mě by tam měli bejt alespon trošku vidět peníze.
A z mého pohledu, by to mělo bejt alespon trošku zelené, pokud
chceš aby se výrobek prodával, je dobré si přečíst něco o barvách ;-)
Minimálně si chytnout tu čedivou a trošku tu povytáhnout rGb, aby to bylo alespon podprahově zeleně lízlé.

Fakt nemam slov. Taka kravina a zabera 2MB. Niektorym ludom by som zakazal cokolvek robit na web. Keby bola v ankete 6-ka, tak ju zvolim.
P.S. Efekt to nie je zly ale az to bude mat max. 50kB tak potom sa to da posudzovat ako banner, teraz je to len nepouzitelny moloch. P.S. podla mna napr. vo flashi by tie zmeny jasu boli IMHO plynule a urcite by to bolo aj male velkostou.

T.I.Pe v první řadě musíš mít banner datově malý a ne takové obludy, co děláš. Zkus na to nějaký prográmek, třeba
Banner-Maker-Pro
1,9 Mb si nikdo do stránky nedá. Vždtyť by se jen tento banner načítal deset minut a co když jich má ve stránce několi?
Nejdříve se vejdi do alespoň 50 kb, pak má smysl nulovat anketu a bavit se o tom. Dříve sklutečně ne, byť by byl sebekrásnější.
Tohle má 15KB a také je "hejbací".

16593.gif

Ty modrý spoďáry byly strašně sexy. Ještě že jsem měl ty červený trenky. I když jsem některým záviděl "Adidasky", takový ty trenky, co měly spodní okraje střižený do obloučků a obšitý bílou lemovkou.

ten posledny celkom ujde a ani 18KB zase nie je ziadna tragedia(standardne to je pri farebnejsich logach okolo 13KB), hlavne ked vyuzivas celu paletu 256 farieb. ja som skusil znizit pocet farieb na polovicu a vysledok je skoro identicky s originalom: [http://img141.imageshack.us/img141/827/1696kopiemg4 cw9.gif]