Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - vypadávání z her do černé obrazovky

Dobrý den.Potřeboval bych poradit ohledně grafické karty Nvidia 7600 GT 256MB DDR3.Dnes jsem ji nainstaloval a z přiloženýho cd jsem přidal drivery.Skusil jsem spustit 3D Mark 2005 abych zjistil rozdíl výkonosti oproti mé puvodní grafice ( Ati Radeon 9550 128MB ).Bohužel v pulce testu mě to vyhodilo a to tak že i monitor se sepnul a zustala jen černá obrazovka.Hlásil že nemá signál.Jinak PC běželo pořád jen jsem neměl obraz a jen černou obrazovku.Vše bylo v pořádku až když jsem PC vypnul a zapnul tak vše naskočilo do windowsu jako při restartu.To samé mi dělalo i u nejnovějších her např. NFS Carbon.Nastavil jsem rozlišení obrazovky a kvalitu grafiky nejvyšší ale jakmile jsem se vrátil do hlavního menu zase mě to vykoplo na černou obrazovku.Jedině u her které jsem měl již nainstalovaný např Blitzkrieg 2 a Splinter cel Pandora tomorow se nic nestalo a mohl jsem je hrát na plných detailech.Vlastním AMD Sempron 2800 + , 512+256MB DDR,80 GB hardisc a základní desku 7VT600P-RZ(C)AGP.Díky za každou radu

Tak chladič sedí je zajímavé že jsem spustil 3D Mark 2005 bez ventilátoru ale s otevřenou skříní a sjel ho bez problému.2006 na tom samém místě zase vyhodil.NFS Carbon mi jede jen na vysokých detailech ale na maximálních mě to také vykopne.Neměl bych koupit přídavný ventilátor na grafiku?Myslíte že to pomuže?Mě připadá že se ta grafárna přehřívá jak už tu bylo naznačeno

Tak chlapi je to vyřešeno :-) Víte co to bylo?Blbej podělanej kablík špatně zapojenej ;-) Díky vám všem za rady a snad vás už nebudu potřebovat ( bez urážky ne že se někdo nafoukne ) :-D Jinak pro zajímavost 3D MArk 2006 mě udělala na 2763 bodu.Ještě jednou dík.Uff a jde se na jedno :beer: