Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč? Pc 16k

Proč jste mi to smazali vždyť sem se jenom zeptal na Pc sestavu do 16cti tacu... Nechápu co si dokazujete tim že mažete lidem otázky, myslel sem že je to PC poradna a né združení nerdů kteří prostě nejsou schopní pochopit že každý není jako oni a někdo třeba má v životě jiné priority než znáš zkratky všech procesorů a pevných disků ve vesmíru.. kterí si neumí pořádně přečíst otázku a ptají se na absolutní hovadiny.. pokaždé když se na podobných stránkách ptám na tuhle otázku se setkám jen s ignorancí a šovinizmem nerdů kteří si myslí že když znají všechny zkratky musí to neustále všem dokazovat a NEDOKÁŽOU rozumně poradit, stručně a rychle... Takže prosím nemohl by mi někdo z přítomných odborníků poradit jakou koupit kvalitní herní sestavu POUZE KRABICI PROSÍM vše ostatní mám.. hrát se na tom bude převážně Dota2 občas nějaký novější střílečky (bioshock infinite, metro last light) Děkuji mnohokrát a uctivě!! prosím nemažte mi to nepoužil jsem ani jeden vulgární výraz. Děkuji s Láskou a Pokorou, Chewols.

Následovala otázka na rozlišení obrazovky. Když nebyla tahle informace už v dotazu, je potřeba se na ni zeptat, protože na 4K obrazovku bude potřeba trošku jiný výkon, než na 1024×768.

Odpovědět na

Monitor má nějaké rozlišení a nějaké vstupy.

reakcí

* pokaždý když přijdu na podobnou stránku vyskočí na mě od někud idiot jako ty

je velmi neslušné.

Chlape já tomu ale prostě absolutně nerozumim... obrazovku už mám doma http://www.alza.cz/24-benq-rl2455hm-d414291.htm?ka mpan=heureka.cz .. ale je to pravda vždycky když jsem se ptal přesně SPECIFICKY na bednu jenom bednu nic jinýho... vždycky se našel podobnej kamarád kterej se mě neptal budiž na jaký u toho budu sedět židli a a jaký mám sluchátka atd atd.. a nikdo z nich mi zatim nic neporadil

kurva pokaždý když přijdu ...

Neumis psat cesky, neumis hledat, resi se to tu furt, a kdyz se te zeptaji na doplnujici parametry, tak misto normalni odpovedi, ze nevis zacnes byt sprosty, opravdu stojis o nejakou radu?

Chtel jsem ti sem pastnout odkaz na jiny dotaz, kde jsem radil s PC, ale nevim, kdyz jsem videl tvuj puvodni prispevek ... No dobre, tady to mas, kdyz k tomu prihodis Windows 7 bude to za 17.000,- ale na herni PC by to chtelo jeste pritlacit s penezma, hodil by se ctyrjadrovy procesor a lepsi GK, ale to nejde udelat za tu cenu co pozadujes.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_14GK0 1106M011Y0K011LE3010U82011O1X010TUP011KGL010T7A010 0BN011Y0R01

Takhle bez OS:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11KGL01106M011LE3011Y0R010U820100BN011O1X010T7A011 TLU011P5S01

Vyber si, na fullHD rozliseni obrazu by to chtelo spis tu druhou drazsi.

Díky rádče, nevim sice kde si přišel na to že neumim česky gramatika byla vždycky moje silná stránka a to že občas zapomenu čárku nebo tečku to snad nevadi.. každopádně děkuju za tvůj čas sem ti moc vděčnej.. rozumim tomu bohužel prachy nejsou, nájem je drahej, nafta taky.. 99% času se tam bude stejně hrát Dota a na (doufám) nepotřebuju zas tak nadupanou mašinu.. ten bioshock nevim proč sem ho tam psal mám ho stejně na ps3 a už sem ho dojel. každopádně díky za tvůj čas.

Tak by ti ta prvni za 15.000,- mohla stacit. Ja mam neco podobnyho a treba Assassins Creed rozjedu v pohode.

Dobrý den, chtěl bych nový herní pc, jen krabici klávesnici, monitor atd mám

Z toho to slo pochopit jako ze krabici mas nebo i nemas, chybela ti za krabici tecka. :-)

jej, asi spis AC1 a 2, to posledni jsem jeste nehral. Ale na nizsi detaily pujde urcite taky, oni tam snad moc velky zmeny oproti starsim dilum v enginu nejsou, kdyz tak me nekdo opravte.
jo, na te druhe sestave bude AC3 fachat na stopro i na plny detaily. Tam mas uz slusne silnou GK.

kterí si neumí pořádně přečíst otázku a ptají se na absolutní hovadiny

Nevím no, ale zeptal se na rozlišení a velikost bedny co máš. Ono navrhovat klasicky ATX (normální velikost základní desky) a ty by jsi měl doma malou bednu, asi by jsi to tam těžko cpal.
Kdyby jsi napsal to, co jsi napsal teď:

POUZE KRABICI PROSÍM vše ostatní mám

tak by to předtím mnohé ulehčilo. V případě, že nechápeš, na co se ptá, tak si to buď zjistím na internetu nebo se slušně zeptám, co myslí. A ne co druhý slovo to nadávka. Pak se nediv, jak se tu budou chovat tobě...