Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč? Pc 16k

Proč jste mi to smazali vždyť sem se jenom zeptal na Pc sestavu do 16cti tacu... Nechápu co si dokazujete tim že mažete lidem otázky, myslel sem že je to PC poradna a né združení nerdů kteří prostě nejsou schopní pochopit že každý není jako oni a někdo třeba má v životě jiné priority než znáš zkratky všech procesorů a pevných disků ve vesmíru.. kterí si neumí pořádně přečíst otázku a ptají se na absolutní hovadiny.. pokaždé když se na podobných stránkách ptám na tuhle otázku se setkám jen s ignorancí a šovinizmem nerdů kteří si myslí že když znají všechny zkratky musí to neustále všem dokazovat a NEDOKÁŽOU rozumně poradit, stručně a rychle... Takže prosím nemohl by mi někdo z přítomných odborníků poradit jakou koupit kvalitní herní sestavu POUZE KRABICI PROSÍM vše ostatní mám.. hrát se na tom bude převážně Dota2 občas nějaký novější střílečky (bioshock infinite, metro last light) Děkuji mnohokrát a uctivě!! prosím nemažte mi to nepoužil jsem ani jeden vulgární výraz. Děkuji s Láskou a Pokorou, Chewols.

kurva pokaždý když přijdu ...

Neumis psat cesky, neumis hledat, resi se to tu furt, a kdyz se te zeptaji na doplnujici parametry, tak misto normalni odpovedi, ze nevis zacnes byt sprosty, opravdu stojis o nejakou radu?

Chtel jsem ti sem pastnout odkaz na jiny dotaz, kde jsem radil s PC, ale nevim, kdyz jsem videl tvuj puvodni prispevek ... No dobre, tady to mas, kdyz k tomu prihodis Windows 7 bude to za 17.000,- ale na herni PC by to chtelo jeste pritlacit s penezma, hodil by se ctyrjadrovy procesor a lepsi GK, ale to nejde udelat za tu cenu co pozadujes.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_14GK0 1106M011Y0K011LE3010U82011O1X010TUP011KGL010T7A010 0BN011Y0R01

Takhle bez OS:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11KGL01106M011LE3011Y0R010U820100BN011O1X010T7A011 TLU011P5S01

Vyber si, na fullHD rozliseni obrazu by to chtelo spis tu druhou drazsi.