Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virtuálne pamäť vs Fyzická pamäť

Tak dnes som sa dal do opravy počítača a už funguje len by ma zaujímalo vraj virtuálna pamäť funguje akoby to bola ozajstná pamäť Ram.

Fyzická pamäť na pc je 256 MB
už tradične nastavujem hodnotu virtuálnej pamäte
C:2048-2048
D:2048-2048
Je to tak správne? Môže virtálna pamäť prevyšovať fyzickú?

Virtualna pamat je pamat,ktoru vytvara system na disku ako temp/swap ,idealne nastavenie virtualnej pamate je 1,5 nasobok fyzickej ,skutočne inštalovanej pamate v pc,virtualna pamet je velmi pomala oproti skutočnej RAM ,preto nieje nijako vyhodne vyčlenovat systemu zbytoče vela virtualnej pamate

To už jste zkontroloval ten disk, nebo skáčete z jednoho na druhé?
Problém není ani tak virtuální paměť (swap) a její nastavení, ani antiviry, ale snaha provozovat os a aplikace na elektrošrotu, který máte podivně v oblibě.