Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvládne zdroj tuto sestavu?

Ahoj lidi, chci se zeptat: Plánují koupi nového CPU pro upgrade mého PC.
Zajímalo by mě, zda-li zdroj v PC utáhne sestavu i s novým procesorem.
Zde sestava s novým CPU:
Deska: ASUS M3A32 MVP Deluxe
CPU: AMD Phenom II X4 965BE
GK: Sapphire Radeon HD 4850
Zdroj: Fortron HEXA 500 (500W)

Díky MOC za info.

OK, když přeformuluji otázku na: Jak upgradovat sestavu pro alespoň stejný výkon jako zmoňovaný NB?
Sestava:
Deska: ASUS M3A32 MVP Deluxe
CPU: AMD Phenom X4 9500 (2,2 GHz)
GK: Sapphire Radeon HD 4850
4GB RAM DDR2

Notebook:
CPU: Intel i5 2520M (2,5 GHz)
GK: GeForce GT540M
8GB RAM DDR3

Připomínám, že na PC pracuji ve 3D CADu
Jestli to tedy jde.

Ještě jednou děkuji za rady.