Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné pokřupávání v PC

Zdravim, již nějaký ten pátek mi moje pc tak divně pokřupává.... myslel jsem si ze jsem při posledním rozebíraní a čistení pc neco spatne slozil a nějaký ten dratek mi vadí o vetracek nebo tak neco. Ale bohuzel nic mi tam nevadí :( pri startu windows to krupe cca tak 5 minut pote to prestane a pc jede normalne... po cas pokrupavani mi pc zamrzava a seka se :( prosil bych o pomoc cim by to tak asi mohlo byt ? Za vase odpovedi vam budu moc vdecny .
S pozdravem Asproo

wow, 12 tisíc hodin je síla.
hlavně tam chybí atributy c0 a c1(což je vlastnost disku), které uvádí počet zaparkování plotem.
když si spustíš smartcl -f brief, tak uvidíš význam polí, některé uvádí výkon, jiné počet chyb, jiné četnost chyb.

JInak je třeba rozlišovat některé zvuky, obyčejný seek, pak zapnutí, a taky mi v hardisku občas lupne-cvakne