Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit soubor ISO?

Stáhl jsem si videosoubor "ISO" (3.91 GB) a k tomu pouze soubor "nfo". Alcohol mi to nechce vypálit, je možné, že k vypálení tohoto souboru je potřeba další soubor, např.: "cue", který tam není? Popř.: je možné to vypálit jiným způsobem?
Děkuji za případnou pomoc.
S pozdravem Arnošt

to máš všechno z toho, že stahuješ warez. ]:(

Beztak jsi IMHO stáhl image, který nějaký dobrák nasdílel ze zašifrovaného disku bez použití dekryptoru.

P.S.: soubor "NFO" je jasný důkaz toho, odkud vítr vane..