Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit soubor ISO?

Stáhl jsem si videosoubor "ISO" (3.91 GB) a k tomu pouze soubor "nfo". Alcohol mi to nechce vypálit, je možné, že k vypálení tohoto souboru je potřeba další soubor, např.: "cue", který tam není? Popř.: je možné to vypálit jiným způsobem?
Děkuji za případnou pomoc.
S pozdravem Arnošt

Poradím ti malou fintu, jak to třeba dělám já v případě vypalování a testování mnou vytvořených iso souborů pro Live CD. Stáhni si DVD Decryper, přiřaď mu asociaci pro iso soubory a máš to na několik kliknutí, aniž bys musel pokaždé měnit nastavení ve vypalovacím programu.
Každopádně iso soubor nepotřebuje pro své vypálení další soubor, ale mohlo se stát, že se stáhnul poškozený, co na to MD5 kontrolní součet?

Edit: koukám, než jsem to poslal máš tu odpovědí jako máku :-D

Craft