Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preplnovani DVD

Zdravim,
Potrebuji vypalit na klasicke DVD-R 4.7GB o par MB (cca 10) vice nez pojme. Bohuzel pomoci Nera, i pri nastaveni preplnovani se mi to nedari. Dospeju vzdy akorat k hlasce "Nemohu zacit disk najednou (DAO)" a vypalovani neprobehne. Existuje nejaky funkcni postup, popripade SW, s kterym to neni problem? Jeste dodam, mam NEC ND-3540A.

Dekuji

Kdyby jsi napsal jakých dat, lze najít i jiná řešení než overburning. Zabalené archívy lze rozpakovat a zkomprimovat jiným, efektivnějším algoritmem (např. ZIP --> RAR), videosoubory lze např. ve VirtualDubu o pár vteřin zkrátit (odstranit konec titulků...).

Tím se vejdeš do limitu DVD i když se ti nepodaří rozchodit overburning.

Kdyby jsi napsal konkrétnější informace, bylo by jednoduché dát konkrétní radu která vede k vyřešení problému.

Kdybych například věděl, že na to DVD vypaluješ např. několik "DivX" filmů v kontejneru AVI, alespoň jeden z nich má zvuk AC3 --> můžeš u tohoto konkrétního filmu zvukovou stopu ve VirtualDubu vypreparovat, převést do mp3 při nižším datovém toku a zase spojit.

Nebo pokud máš u některého filmu dlouhé závěrečné titulky, můžeš u toho filmu zvukovou stopu zkrátit, nemusíš mít zvukový doprovod až dokonce.

Nebo jen ty závěrečné titulky lze rekomprimovat na nižší datový tok.

Stačí mít jen VirtualDub(Mod), příslušný videokodek a program BeSweet na konverzi audia.

Ano, je to serial po 24 dilech - kazdy dil 350MB (coz obycejne vychazi 2DVD na sezonu). Ovsem jeden prvni nebo posledni dil byva nekdy dvojnasobne delky (ma cca 700MB), a v takovem pripade se to na DVD nevejde. Nyni to neresim (nemam cas), takze nema cenu to nejak rozebirat. Mne slo v tomhle threadu hlavne o zminovanou hlasku z Nera a tady uz duvod znam. Kazdopade moc diky, za tipy, ja s tim neco udelam, podle toho co mi vyjde jako nejlepsi reseni.