Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska a operační paměť (kompatibilita)

Zdravím,
chtěl bych se optat na kompatibilitu operační paměti

http://www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-4gb-ddr3-160 0/93437/produkt

se základní deskou

http://www.czc.cz/mb-gigabytega-970a-ds3p-amd-970/ 134803/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cp c&utm_campaign=Zakladni_desky&utm_term=MB_Gigabyte GA_970A_DS3P_AMD_970

Na oficiálních stránkách výrobce jsem si našel podporu operačních pamětí, avšak tato tam není napsaná. Myslíte si, že opravdu nebude fungovat, když je to stejné časování a má 1,65V.
Koupil bych si některou z kompatibilních, ale když si nechám nějakou vyhledat (vyhledával jsem podle políčka Module P/N) tak mi to najde jenom ramky v balíčku po třech.

Pokud opravdu nebude kompatibilní, tak jestli by jste byli tak hodní a doporučili byste mi nějakou paměť za stejné peníze a se stejnou velikostí a frekvencí.

Děkuji předem a omlouvám se, ale PC moc nerozumím.

Ake su to "ramky" (DDR, DDR2, DDR3) v akej doske?

1,5V je specifikacia organizacie JEDEC pre DDR3. Problem s napatim zacal byt aktualny, ked sa radic pamati presunul do CPU (pred tym bol v chipsete zakladnej dosky).

Intel priamo varuje, ze zvysene napatie moze poskodit CPU.

"ja mam ramky 1,8v a slapou mi dobre" - DDR2 a radic v chipsete?