Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 25 snímků za sekundu do 23 snimků

Zdravím všechny,
mám problém jednodeše řečeno mám film v 720p, který má 23 snímků za sekundu, chtěl bych do něj vložit český dabing, který jsem vytáhl z avi filmu v hrozný obrazový kvalitě, tenhle avi film má 25 snímků za sekundu, takže když vytáhnu avi dabing a vložím do filmu 720p tak se mi pak rozchází zvuk s obrazem. Nevíte někdo jak to převést aby to sedělo. Díky moc

zmenit sa to da, len by si musel cely film nanovo rekompresovat, cim by si kus znizil kvalitu. Mohlo by sa tiez stat, ze film bude raz za par sekund posekavat - niekde sa tych par vypustenych frames prejavit musi.

Radsej sa zameraj na prevod zvuku na rychejsie fps.
Tuna mas navod aj s potrebnym softwarom:
viewtopic.php

pouzival som to uz X krat a funguje to normalne. Dokaze to zrychlit alebo spomalit audiostopu na potrebne fps bez zmeny vysky hlasu, takze herci nemubu zniet jak smolkovia...nejak to prekoduvava a prevzorkovava zvuk.
je s tym ovela menej roboty ako s robenim videa.