Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příliš tmavý obraz filmů na monitoru.

Dobrý den. Prosím o radu jak zesvětlit filmy na monitoru. Mám WIN XP SP2, GeForce 4 MX440, BsPlayer, MPC. Na TV jsou filmy OK, ale na monitoru jsou příliš tmavé. Nastavit v BSP to nejde, na monitoru, jsem přidal jas, ale výsledek nic moc. V nastavení GeForce jsem nastavil jas na 110%, (i po zatržení použít na vše) výsledek stejný. Monitor se sice zesvětlil, ale filmy stejně tmavé. Můžete poradit? Díky všem.

hi, mam rovnaky problem:

preinstaloval som windows a potom nainstaloval codeck pack all in one(defaultne nastavenia), ziadne ine kodeky som neinstaloval.

Problem je, ze pri prehravani je vo win media playeri tmavy obraz(skoro cierny). To iste bolo aj v bsplayeri, ale tam sa to nastavilo po zaskrtnuti: nastavit farby ako zakladne.

vie mi niekto pomoct? skusal som aj preinstalovat codeck pack a nepomohlo(predtym sa mi to nikdy nestalo).

mam xp sp2, grafika geforce fx5200.

ps.: teraz som skusal aj bsplaer a aj tam je to tmave 3-[

vie mi niekto poradit ako to mam nastavit v kodekoch, nie aby som to musel nastavovat v kazdom prehravaci?