Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém nainstalovat W7

Mám mega problém s přeinstalací XP na W7. Když nabootuju W7 z CD,tak asi po 10 minut instalace tam skočí BSOD s hláškou *** STOP: 0X0000005C (0X0000010B, 0x00000003, 0x00000000, 0x00000000) a konec, musí se to celé restartovat. PC je slušného tunningu, tak už opravdu nevím co s tím. Dík

Mám přesně stejný problém. Jsem odpojil všechny externí vstupy kromě fot monitoringu, klávesnicí a myší. Když jsem začas instalaci tak po chvilce modrá smrt. Asi 10 minut instalace proběhla.Jedná se o upgrade XP, 32 bit. Nikdy jsem to neviděl
Windows 7 Upgrade poradce byl na 3 různých dobách a vše řekl, že můj počítač je připraven pro Windows 7.
Počítač je HP 1340n