BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Do BIOSu load defaults, save&exit, a skus to znova. Neni update BIOSu pre tu dosku?
Moze byt aj HW problem (vadna RAM), testuj pomocou goldmemory CD
P.S. kolko tam mas RAM?
P.S.2. je to 32bit alebo 64bit Win? Jaky mas CPU?
Bios verze F3, RAM 2GB, Atmel 5,4GHz x2, system 32bit. Update biosu? jak? CD mainboard nemámm
Co to je "Atmel 5,4GHz x2"?
Jaku mas dosku a CPU?
Asi tam má Atmegu
Myslím že to má být Athlon.
Mám přesně stejný problém. Jsem odpojil všechny externí vstupy kromě fot monitoringu, klávesnicí a myší. Když jsem začas instalaci tak po chvilce modrá smrt. Asi 10 minut instalace proběhla.Jedná se o upgrade XP, 32 bit. Nikdy jsem to neviděl
Windows 7 Upgrade poradce byl na 3 různých dobách a vše řekl, že můj počítač je připraven pro Windows 7.
Počítač je HP 1340n