Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart stale dokola

Zdravim vsechny, antivir pomazal nejaky viry a ted nenabehne system. Vzdy cerna obrazovka s logem XP s loadbarem a pak cerna obrazovka (misto uctu) a asi za 3-4 minuty restart a stale dokola. Stav nouze funguje v pohode (i s praci v siti).

Nema nekdo radu, kde by mohla byt chybka?

Diky,

Dapos

Bud rad za to ze ti funguje aspon nouzak ..
Z mych zkusenosti cas straveny nad vyresenim problemu je neumerne delsi nez reinstalace / obnova z image.
Nicmene, jednou jsem neco takoveho resil, bylo to odstranenim viru jenze ta mrcha mela jeste v registrech na sebe odkaz ktery zpusoboval to ze kdyz (nejake DLLko) se nenaloadovalo tak proste XPcka byly down. Je to uz par mesicu abych ti rekl o kterou vetev se jedna, ale mohlo by to byt ono. Blahe pameti, nejaky radek v RUN a navaznost s explorer.exe ..

Posledni funkcni konfigurace ani bod obnoveni nic, bohuzel. Ale to s tim virem vypada slibne :) Akorat projizdim registry, tak uvidime, ale pokud by sis vzpomnel, kde to presne bylo, budu ti vdecny :)

Diky vsem,

Dapos