Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postovy klient - aky?

Ahoj,

chcel by som pocut Vase navrhy na schopneho postoveho klienta. Ak vynechame outlook (velky,express,win.mail) aky free klient je podla vas najlepsi?

Doteraz som dlhe roky pouzival Pegasus Mail, vyvoj vsak zastal na mrtvom bode, a ja narazam na chyby, ktore boli hlasene aj pred 4-mi rokmi a dodnes nie su opravene.

Potrebujem triediace filtre na prichodzie spravy, viac identit, fulltext vyhladavanie, skupiny prijimatelov, sablony...

Nejake navrhy?

Ja nepouzivam zadny, nemam vlastni mail server, na ktery bych si webmail musel zprovoznit sam a webmail at uz free nebo hostingove firmy mi vyhovuje.

Ale kdyz jsem hledal mailove klienty v praci, tak jsem vzdycky skoncil u Outlooku a Thunderbirdu, vyhoda Thunderbirdu multiplatformnost je jasna. Placene aplikace jako The Bat jsem neresil.

Na PC pouzivam v KDE Widget pro prichod emailu na plose, ve Windows se aplikace myslim jmenuje Popup (minimalizuje se do systemtray). Odpovidam primo pres webmail.

Takze jeden schopny kandidat je TheBat.

Ako je na tom Opera mail v tych veciach co spominam hore?
>filtre na prichodzie spravy, viac identit, fulltext vyhladavanie, skupiny prijimatelov, sablony.

Na webe pisu, ze je to odlahceny klient, vie teda aj pokrocilejsie veci?

Já ho používám jako součást prohlížeče Opera 12.
-Filtry umí,ale používám třídění na serveru
Fulltext hledání má skvělé a rychlé.
Před odesláním si zvolím, z jakého účtu.
Na postraním panelu mám třídění podle příloh(Doc,Obrázek,Audio,Video, archivy, pak tam jsou Seznamy adres, to nepoužívám. Dále tam mám pro každý účet a v v něm Inbox, Draft ,Sent a složky.. A pak "Všechny složky"

Používám i kontakty, které mám ve složkách, mohu vybrat celou složku a poslat jim emeail.

Šablony nepoužívám.

Taky jsem dlouho vybíral mailového klienta po skončení Outlook Expresu. Prioritou bylo aby bylo oddělené odesílání a přijímání pošty (nelze u Windows Live Mail) a automatický autoforward se zachováním původního odesílatele, dále aby schránky šlo sloučit (nemít pro každý účet složku). Nakonec jsem si vybral Sylpheed s naprosto skvělým rozhraním a možnostmi (je pro Linux i Windows). Ještě by mohl vyhovovat Claw Mail (odnož Sylpheedu) http://en.wikipedia.org/wiki/File:Claws-mail_271-e n.png