Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na rýchle spúšťanie programov

Kedysi som dával na poradňu toto vlákno. Problém som nikdy nevyriešil. Neviete o programe, ktorý mi niečo také umožní? Nepotrebujem žiadne hľadanie, nič, len obyčajný zoznam položiek ako v Štart a zobáčiky pri adresároch. Na živě bol podobný program, ale tam sa dali programy spúšťať len tak, že sa zadávali znaky z názvu a on ho našiel. Ale nič také nechcem.

Čiže v krátkosti:
Chcem program, kde bude zoznam súborov na spustenie (ako v paneli rýchleho spustenia, ale musí tam byť aj popis položky) a musí podporovať adresáre (žiadne otváranie okien ako pri paneli rýchleho spustenia).

Ja som chcel niečo doporučiť. Vlastne by mi stačilo, keby mi fungovali "zobáčiky" na tom, čo používam teraz. YnDoRovi tie zobáčiky idú, vie mi to niekto vysvetliť? Môj systém je WinXP Prof SP2 CZ zaplátaný do 11. 10. 2006. (Zistil som, že je aj rozdiel oproti SP2 a tomuto zaplátaniu. Teraz mi systém hodí automaticky na sieťovku MAC adresu a predtým nie.)

Odradila ma cena a mrzí ma, že screenshot k tomu nie je (nebol na serveri, bol tam len odkaz na nič). Google mi našiel Perfect menu. Potom som skúsil aj Program menu, ale tiež to nie je zadarmo. Asi sa budem musieť uspokojiť s klikom navyše a dám to do Štart.