Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo G510 - nepřepínání grafik

Zdravím,
Nainstaloval jsem na notebook Windows 7, původně zde byli Windows 8. Nedaří se mi rozchodit přepínání grafik. Konkrétně se jedná o grafiku AMD Radeon HD 8750M. Jak Mafia II, tak i 3DMark neustále hlásí jako aktivní Intel HD 4600. Zkoušel jsem instalaci čistých Windows 8, bohužel s tím stejným výsledkem. AMD Catalyst dostupný na webových stránkách výrobce se sice nainstalují, ale nenainstaluje se ovladač grafické karty. Zkoušel jsem tedy různé BETA verze Catalystu - bez úspěchu. Prosím Vás o radu, jak zprovoznit přepínání nebo alespoň zapnout grafickou kartu "natvrdo".
Děkuji.

To ano, ovladače tam jsou...ale...
Notebook jsem koupil s originalním softem win 8. Microsoft mi nabídl aktualizaci na win 8.1. a po aktualizaci přišly problémy. Windows 8.1 jede v pořádku. Zkoušel jsem odebrat staré ovaladače a nainstalovat nové pro win 8.1 ze stránek lenovo a nejede to. Nevím proč....rád bych to vyřešil. Nechce se mi dělat recovery a pořád fungovat na win 8 když je možné mít novější systém win 8.1 s nabídkou start. Pokud se to někomu povedlo rozjet prosím písněte jak se vám to povedlo a s jakými drivery. Díky.