Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmena obrazku prihlasovacieho uctu

Trapny problem, ale kazdy z mojich vnukov mi lezie do PCXP SP2.
Kazdemu som preto vytvoril jeho konto - ucet, ale nejde priradit ku kontu obrazok /samozrejme kazdy z vnukov chce mat svoj/
PC hlasi
An error occurred in the script on this page.
Server automatizacie nemoze vytvorit objekt.
URL: res://C/WINDOWS\system32\nusmgr.clp/PicturePage.ht m

Dakujem

Este raz a verejne dakujem Evicke za snahu, zial nepomohlo.
Pre upresnenie hlaska sa objavuje pri snahe zmenit obr. konta t.j.
Ovladaci panel - Pouzivatelske konta - vyber konto ktore sa ma zmenit - co chcete zmenit na svojom konte - zmenit obrazok - vyber novy obr pre konto - odkliknem obr dam zmenit a PC pise Server automatizacie nemoze vytvorit objekt

Ak to iste iste urobim v safe mode
PC hlasi
An error occurred in the script on this page.
Server automatizacie nemoze vytvorit objekt.
URL: res://C/WINDOWS\system32\nusmgr.clp/PicturePage.ht m

Vyzera to ze PC nie je schopny urobit z obr. ikonu t.j. zmenseninu 48x48, ale ak to urobim rucne napr. v IrfanView a zadam tomu nazov pozadovaneho uctu, obrazok sa pre uctet zobrazi a vsetko je OK.

Vdaka

Není zač, vlastně jsme vám moc nepomohli. Přijďte se sem zase podívat, rádi vás tu uvidíme! Dotaz označuju jako vyřešený, ale nebude zamčený. Takže kdybyste přišel na nějaký nový poznatek, prosím připište ho sem. Posílám pozdravy z Česka na krásné Slovensko! :-)