Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde v Praze je jejlepší shánět notebook?

Ahojky, zajímalo by mě, kde v Praze mám pátrat po noteboocích, když bych si chtěla nějaký prohlídnout, popř. i koupit. Existuje nějaký obchod se všema značkama anebo se většinou v obchodech specializují na jednu? Máte s nějakým dobré zkušenosti? Je o hodně výhodnější si nb objednat přes nějaký internetový obchod?
Nespěchá to, zatím jenom sbírám informace:-D
Díky

Předmět Autor Datum
Můj názor: Nejlepší je mít dobrého známého, který tomu rozumí, třeba i člověka z pc firmy či obchodu…
Eva_M 21.11.2006 12:39
Eva_M
Jmena firem nebo i odkazy, ktere souvisi s tematem a nejsou v rozporu s pravidly poradny jsou povole…
Jan Fiala 21.11.2006 12:43
Jan Fiala
2JF: Tak prima, díky ;-) Merlousko, takže jsme nakupovali u firmy Comptech, webovky mají tady www.co…
Eva_M 21.11.2006 12:47
Eva_M
díky, koukla jsem se na jeden předběžně vyhlídnutej nb a ta cena vypadá celkem zajímavě. Možná se ta…
merlouska 21.11.2006 13:09
merlouska
Nedívej se jen na cenu, ale i na vybavení, velikost ram, počet portů, velikost a rychlost hdd atd.
Eva_M 21.11.2006 13:10
Eva_M
no dyť jo....já jsem si prohlížela notebooky podle toho co uměj, mám několik favoritů a u těch jsem… poslední
merlouska 21.11.2006 13:26
merlouska

Můj názor: Nejlepší je mít dobrého známého, který tomu rozumí, třeba i člověka z pc firmy či obchodu. Člověka, který má přehled o tom, co je kde dostupné a za kolik, jak co bude pracovat v jakých aplikacích. Člověka, který si na tebe udělá čas, probere s tebou všechno, co vlastně chceš, převede to do "počítačové řeči", položí pár doplňujících dotazů a pomůže ti vybrat notebook "na míru".

Pokud nemáš takového kamaráda, je dobré obrátit se na pc firmu, kde si na tebe udělají čas a nebudou se tvářit otráveně, že je půl hodiny otravuješ kvůli jednomu notebooku, který si nakonec třeba ani nekoupíš. Já jsem si kupovala notebook nedávno (taky v Praze) a díky přátelskému přístupu prima lidí z jedné střední pc firmy mám přesně to, co potřebuju.

Nevím, jestli sem můžu napsat jméno té firmy, aby to nebyla skrytá propagace. Achjo. Merlousko, jestli chceš, ozvi se mi na email eva pomlčka m zavináč volny tečka cz a já ti dám na tu firmu tip. (Nemám u nich provizi za zákazníky :-D ale už jsme víckrát u nich nakoupili dobře a za velmi slušné ceny).

2JF: Tak prima, díky ;-)
Merlousko, takže jsme nakupovali u firmy Comptech, webovky mají tady www.comptech.cz Mají i internetový obchod. Zkus se na ně obrátit, můžeš i telefonicky, emailem... Když něco potřebuju, volám panu Šachovi (tel. 608 221 295), moc příjemný člověk. Ale i ostatní lidi ve firmě jsou prima a ochotní.

no dyť jo....já jsem si prohlížela notebooky podle toho co uměj, mám několik favoritů a u těch jsem tam právě našla nižší ceny než jinde;) Já se v tom zase tolik nevyznám, takže bude lepší tam někdy vyrazit a poradit se s nima:-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru