Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na spojenie videa a audia do AVI

Prosím vás, existuje najaký jednoduchý program, ktorým môžem spojiť video (AVI XviD)a audio (AC3) stopu? Mám všetko nachystané, len to potrebujem spojiť. Ide o to, že ak otváram audio stopu, tak mi pred koncom VirtualDubMod zamrzne a musím ho odstreliť. Potrebujem to len spojiť do výsledného AVI súboru a program odstránim. Takže podľa možnosti poprosím niečo neinštalačné, nech nemám bordel v registroch. Takže ani trial a podobnú háveď.

Windows XP

Neotevírej audio stopu zvlášť, ve VirtualDubu zatrhni Synchronizovat
Audio a Video. Předpokládám, že všechna avi jsou ve stejném rozlišení
a se stejným typem audia. Můžeš taky splácnout všechno dohromady
ve Windows Movie Makeru, ovšem výstup bude wmv.
Případně použij free AviSplit Classic :

AviSplit-Classic

Takových programů je mega hafo.

No musím upresniť: Konvertoval som DVD pomocou DVDx. Ten nevie spojiť obraz so zvukom vo formáte AC3 a to treba spojiť externým programom. VirtualDubMod žiaľ pri otváraní audia zmrzne. Toto mi neurobil nikdy a za posledných 5 dní som v ňom takto spájal hádam 10 filmov.