Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Outlook Express - nejdou přijímat (odesílat) zprávy

Ahojte. Mám problém s Outlookem. Správy přijímám, ale nemůžu odeslat. Nastavené to opravdu mám parkrát.Pomoci u seznamu jsem se nedočkal. Odepsali mi ať požívám server.Hlášení při chyb je:Chyba zásuvky 10053, číslo chyby 0x800 CCCOF
[mod]Změna předmětu, původně "problém".
Přečtěte si http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (karel) (fromM2U) (karel) (fromM2U)[/mod]
[mod]Další změna předmětu - doplněno, že jde o Outlook Express a změněno, že nejdou přijímat zprávy, nebot´z debaty posléze vyplynulo, že jde o problém s příjmem zpráv. Původně bylo v předmětu, že nejdou odesílat. Achjo :-/ (fromM2U) (karel) (fromM2U)[/mod]
[mod]Další změna předmětu, oni jsou dva a každému nejde něco jiného. Bože… (karel) (fromM2U)[/mod]
[mod]Karle, děkuju za redukci chaosu :-D (fromM2U)[/mod]

Tak jste mi toho napsali dost,i můj problém se párkrát překroutil.Ale problém přetrvává. Mám napojení na místní síť rádiem přes síťovou kartu(rychlost kolem1,5mb)Ale nedávno tam něco dělali.Někdo napsal že chyba hlásí problém se sítí.Na seznamu mi odepsali že nemám cz. za smtp.seznam.což nebyla pravda,ale přepsal jsem vše znova a nic. Založil jsem proto na centrumu nový účet se stejnými výsledky.Aco dál.

buď té lásky, zjisti si 3 věci:
1. ke komu jsi tím rádiem připojený, kdo ti řekl jak si máš nastavit síť (IP, DNS, anebo DHCP), prostě komu platíš prachy za připojení. tomu pánovi se říká třeba provider, a odesílací adresa pro tvoje mejly bude něco jako smtp.provider.cz

2. pak se rozhodni jaká je tvoje mailová adresa (například bejo@seznam.cz) - a podle ní nastav stahovací server, například pop3.seznam.cz

3. jako bonus, protože jsi tam měl dnes už nefunkční norton (korektně tu obludu odinstaluj nebo si kup licenci) - vypiš sem obsah souboru C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS - jestli nemůže za nějaké přesměrování. je to textový soubor, otevřeš ho F3 třeba v totalcommanderu