Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čeština pro Canon Pixma IP4000 a Canonscan 3000ex

Prosím o radu,mám tiskárnu:Canon Pixma IP4000 a Scaner Canonscan 3000ex.Marně sháním pro tyto češtinu, na w.cestiny-není a na stránkách výrobce také ne.Angl. mi nejde/1955/, je možnost sehnat češtiny ještě někde jinde? Za rady moc díky předem,Vlada.
[mod]Změněn titulek z "Canon" (AZOR)[/mod]

Pro tiskárny Canon řady Pixma jsou do češtiny lokalizované jak vlastní ovladač tiskárny, tak i programy Canon Easy PhotoPrint a Canon Easy WebPrint. Pouze CD-LabelPrint v češtině není, ale je zde výběr jiných jazyků. Já si s angličtinou taky moc netykám, tak jsem CD-LabelPrint instaloval v německé lokalizaci.
Vše najdeš přes odkaz od Kurta.

promin ale tu tiskárnu mám 3 roky a ještě jsem na češtinu nenarazil.Ale jse spíše o ten scaner, tam bych mohl využít více funkcí kdyby bylo vše v češtině.Tiskárna vytiskne ale potom je třeba upravovat,stíhat,editovat a komunikace je v angličtině, to je problém.

Pokud vím, iPixma 4000 se u nás začala prodávat v roce 2004. Tedy před spíše dvěma než třema roky. Také jsem ji koupil. Ovládání už tehdy bylo české, k i nstalaci z přiloženého CD. Ostatní programy na CD nebyly tehdy ještě lokalizované. Když píšeš, že jsi na češtinu ještě nenarazil, tak opravdu stačí si českou verzi stáhnout z výše uvedené stránky Canonu. A nainstalovat. O uvedeném skeneru nic nevím.