Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám názor odborníků na sestavu

Zdravím vás vespolek, rád bych znal váš názor na tuto sestavu. Monitor a zbytek příslušenství vlastním. Strop stanoven maximálně na 35000,- s DPH

Sloužit by měla na aktivní hraní náročných her (GTA 5, Watch Dogs), nebo na případný 3D rendering v AAE.

Dále bych potřeboval pomoc s oceněním následující sestavy (určená k prodeji po dílech)

Procesor: Intel Core i3-2120
Motherboard: GIGABYTE P67-DS3-B3
RAM: 1x Kingston 4096 MB DDR3
Grafika: ATI Radeon HD 7750
HDD: Seagate ST31000524AS
Zdroj: Seasonic SS-500ET 500W Bronze

Kupováno 24.4.2012, původní cena 10970,-

Děkuji všem za názor, popř. radu či námět k diskuzi!

Změna kategorie, původně: Hardware (L-Core)

Final verze ZDE.

- Vynechal jsem SSD, místo něj jsem použil Raptora
- Upravil ramky
- Vyměnil chladič procesoru
- Změnil zdroj na 650W
- Ubral 1TB na data-disk

Stále nevím co s tou skříní, můžete mi nějakou doporučit? (nejlépe, aby se do ní vešla ta rozměrná GTX 770tka)

Děkuji