Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna tiskne modře místo černě

Zdravím,
mám tiskárnu HP Deskjet F2200 All-in-One. Když tisknu text z wordu, vytiskne se normálně černě. Naopak když tisknu z pdf, stránka se vytiskne modře. V nastavení mám tisk v odstínech šedé. Když jsem vyjmula barevnou kazetu, aby se to modře netisklo a nechala pdf tisknout černě, vylezla prázdná stránka s pár šedými šmouhami. Už si nevím rady.. Nevíte někdo, co s tím?
Všem děkuji za pomoc.

Doporucuji projit nastaveni primo v prohlizeci PDF. Casto ma sve vlastni a pak prepisuje nastaveni tiskarny.
Co se tyka tisku, inkousty tisknou casto tak, ze jakmile nejde primo o cernou barvu, tak ji proste skladaji z barevnych naplni.
A to je jeste velke stesti, ze ta tiskarna neodmitne tisknout pri chybejici barevne naplni, jak je zvykem u barevnych tiskaren.

Ale on to myslel asi trochu jinak.... zkus vytisknout různý barvy, nejlépe všechny ty, co máš v tiskárně v náplních. Většinou bývá modrá, černá, zelená, červená a žlutá/oranžová. Prostě otevři tiskárnu, koukni se na barvu náplní a vytiskni každou barvou něco. Třeba jen nějaká došla, nebo se pomíchaly. Pak ještě můžeš zkusit nejnovější ovaldače.