Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otvírání IE

V době Win98SE jsem zadal do IE adresu ve tvaru uzivatel:heslo@index.html - vše šlo v poho, stránka najela...
Delší dobu mám XP a ty si s tím nějak nerozumí - to jméno a heslo se musí zadat ručne - dost mě to otravuje...
Je na to nějaký fígl (úprava reg.,nebo něco podobného ?)
Díky moc....

Obsah okna si zkopiruj do textoveho souboru s priponou .REG, napr. ie.reg a dvojklikem spust:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_HTTP_USERNAME_PASSWORD_DISABLE]
"iexplore.exe"=dword:00000000
"explorer.exe"=dword:00000000
"clview.exe"=dword:00000001

Ano prihlas sa ako admin.
Alebo sa prihlas ako ty, a zmen v tom reg subore polozku HKEY_LOCAL_MACHINE na HKEY_CURRENT_USER

BTW. Co tam mas za verziu IE (v menu kliknut na "?" a "info")? Ja tu mam na W2k IE6 SP1 (6.0.2800.1106) a este to v nej zakazane nie je, normalne to funguje (skusene na hra.manik.sk).