Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s USB flesh

Dobrý den,
včera jsem nakopíroval nějaká data z notebooku OS Vista 32 bit na flesh zn. Corsair Flash Voyager GT 16GB, a když jsem později flash zasunul do jiného notebooku, nejde otevřít! Přitom při zasunutí do notebooku běží sken na ploše (na kterém jsou vidět data, co by měla být na fesh) a pak vyskočí tabulka s výběrem "přehrát automaticky". Když však vyberu nějakou položku, píše mi to "složka je prázdná"! V Total Commandru nejde otevřít vůbec "jednotka nenalezena" a když se do ni dostanu přes Tento počítač, tak ukazuje, že je prázdná. Když dám vlasnosti fesh, využité místo 0 b, volné místo 0 b.
Zkoušel jsem flesh asi ve 3 strojích s OP Vista a XP a výsledek všude stejný.
Najde se nějaký dobrák, co mi s tím poradí? Díky moc.

"lepší je ten těžký drek, co jen deformuje usb konektor, vyhodit" jak tomu mám rozumět? mám svléknout flesh z toho gumového pouzdra nebo, jak je to myšleno??? a pokud jsem to pochopil správně, dá se vytáhnout z toho pouzdra nebo to budu muset nějak vypreparovat za pomocí nože, žiletky?
jinak chápu, že pro někoho už ta fleshka je zastaralá, možná nevlídná, ale v té době, kdy jsem ji kupovla to byla novinka, která stála kolem tisícovky. tak je asi každému normálnímu člověku, co nevládne tučným kontem jasné, že mu je teď trochu líto vzít ji a vyhodit!
já nechci nikoho naštvat, natož urazit! chápu, že než se začne řešit problém, musí se najít příčina. ale rád bych věděl, jestli se s tím dá něco dělat nebo je definitivně odepsaná?
já si tehdy zn. Corsair vybral proto, že jako jediný davali doživotní záruku. teď teda tápu, kde ta doživotní záruka končí? cca 4 roky a ende?

já si tehdy zn. Corsair vybral proto, že jako jediný davali doživotní záruku.

běž to reklamovat máš-li účtenku a dál to neřeš.
když jsem napsal jaktože to můžeš pod vistou/w7/w8/w9 vytáhnout předčasně, nechápeš.
když jsem napsal že je to těžký krám co deformuje konektor, nechápeš.
tak to neřeš a reklamuj.

mám asi 10 flashek, některé stály i tu tisícovku a taky z nich nedělám navždy cenný poklad - je to jen čínský krám.

nedělám z toho žádný cenný poklad na věky. ale spíš to člověku příjde trochu líto. jsem soudný člověk a chápu, že nic nevydrží věčně! oproti, ledničce, pračce atd., co v domácnosti běžně po několika letech odchází, je nějaká flesh disk zanedbatelná částka. ale to pak nemusím nic řešit a rovnou to vyharovat a nic neopravovat. jsem zabruslil trochu bokem, kam jsem nechtěl. ale chci tím říci, že pro někoho je 1000,- Kč pakatel a pro někoho docela velký peníz! prostě, když bude v pr..., tak ji vyhodím. nebudu ji doma sušit, jen proto, že stála tisícovku.
po těch letech už účtenku nenajdu.

Bože to jsou chytrolini místo rady polemizuje nad překlepem ang. Slova,a neví ani ,že má diodu..tak ať se do toho nes...peníze jim beztak dávají rodiče a jsou machři když nainstalovali prvně win 7 z flashky .vedej velký Ho.... Teď jsem dostal do ruky flash-ku corsair Flash Voyager GT 16 GB a po připojení do pc s XP i 7 mi to najde "disk","2388 PRAM " a dioda na flash. Jen stále svítí .vlastnosti jsou všude na 0.ikona v tentopc je ,ale hlásí,"vložte disk do jednotky "...v sdformatteru problikne jednotka na 1sek. Po připojení do portu ....lze měnit kódy ve winHex ...jsem na FB :pc servis del (karel) ...sem už nevlezu...

Ten reklamní odkaz na FB jsem smazal.

To se snad ani za reklamu nedalo považovat:
"...chce nikdo navigaci na android? min. 2.1
právě jsem cracknul Plnou navigaci s terénem od NASA vč.budov......na mobil minimum: ANDROID 2.1 chcete někdo?..." - jestli je to tohle, pak spolu s latexovými rukavičkami je to spíš mezi jednoduchou zábavou a nočním fetiš klubem.

Dodatek: Slib zjevně nehodlá splnit, nebo je výklad věty jiný, než zamýšlel pisatel, nebo pisatel použil významově jiná slova a větnou stavbu než měl být obsah a jeho význam.

Pomáhá metoda diagnostiky systému souborů tj. RAW,NTFS,FAT,FAT32.....jedna z příčin našeho problemu bývá zapomenuti média v usb při instalaci Windows ta pak změní systém na disku ..takže vezmi boot cd s win Xp!a restart ,když se neobjeví hláška "spustit systém z cd .tak restart...Po té při startu pc (boot menu )F11 ČI F8 dle biosu A vyber cd/dvd mechaniku a nabootuj instalaci.program a entr,F8,instalovat nový ,entr ..pak v discích vyber flashku a dále ..nyní na dotaz jakým sys. Souborů zformátovat disk..vyber FAT32 ...Po Dokonceni formátu .restart než se začnou kopírovat data ...