Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zformátovat celý HDD z Biosu?

Dobrý den,
Včera jsem psal, že můj PC napadl "FBI Virus".Vir jsem se pokusil eliminovat, ale marně, tak jsem zvolil jiné řešení-kompletní reinstalaci systému.Jenže problém je v tom, že Windows 7 jsem nainstaloval na disk, kde již byl Win7 nakažený virem a ten tam zůstal, jako Win.old.Kvůli tomu se ted dostanu maximálně na plochu a nemůžu se připojit k internetu.Proto by jsem rád celý HDD formátoval v BIOSu a poté nainstaloval Win7 do čisté vody. :-) . Windows 7 mám na flash disku od kamaráda.
Bohužel nevím, jak se HDD v BIOSU formátuje, tak prosím o radu. :-)

Při instalaci Win 7 mi chybí při výběru "Kam chcete systém Windows nainstalovat" možnost formátovat disk, jako je tady ( http://uniplex.cz/fantomasmag/Files/Image/Windows7 -Install/cz/007.jpg ). Mám disky C: a D: a u obou mi chybí možnost formátování disku. Na výběr mám pouze "Aktualizovat a "Načíst ovladače", nic víc :-/ .
Cčko potřebuji nutně formátovat, protože tam mám zbytky FBI viru, které mi nedovolí se dostat na internet.
Existuje nějáká jiná možnost formátování C:?

Dej tam normálně instalační DVD Windows 7 a postupuj podle tohoto:

Na stránce Jaký typ instalace chcete zvolit? klikněte na tlačítko Vlastní.

Na stránce Kam chcete systém Windows nainstalovat? klikněte na položku Možnosti jednotky (upřesnit).

Klikněte na oddíl, který chcete změnit, klikněte na volbu formátování, kterou chcete provést, a postupujte podle pokynů.

Po dokončení formátování klikněte na tlačítko Další.

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/instal ling-and-reinstalling-windows-7