Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem popis obr.

ahoj, jak se mohu zbavit těch čísel a písmen pod staženým obrázkem?Když stahuji a narazím na dvě stejná označení, musím jedno přejmenovat. Jde toto nějak nastavit aby se stahovaly obrázky bez označení?Díky za radu.

Namiesto IE pouzivaj napr. firefox, ten ti to premenuje automaticky (doplni tam cifru), a aspon nebudes potrebovat tak casto antivirak ako s IE :-)
P.S. plati len v pripade ze sa jedna o stiahnutie suboru pre ktory je nastavene ze pri klinuti automaticky ulozit na disk. Ak sa pouzije pravy klik - save as, tak samozrejme to treba rucne zmenit aj vo FF.