Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem popis obr.

ahoj, jak se mohu zbavit těch čísel a písmen pod staženým obrázkem?Když stahuji a narazím na dvě stejná označení, musím jedno přejmenovat. Jde toto nějak nastavit aby se stahovaly obrázky bez označení?Díky za radu.

Můžeš prosím prozradit, kde konkrétně se t zobrazují nějaká čísla a písmena u stažených obrázků ?
Píšeš o nějakém prohlížeči obrázků nebo o čem ?

Bohužel na tvou obrazovku opravdu nevidím, takž nevím, ani jaký operační systém používáš ani v jakém programu se ti ty informace zobrazují.

Aha. To, o čem mluvíš je jméno souboru, pod kterým je obrázek na disku uložený. V jedné složce nemohou být 2 stejné obrázky.
Jedno z řešení je stáhnout sérii, pak nějakým programem přejmenovat (souborové managery, např. TotalCommander mají tuto funkci integrovanou) a pak začít stahovat další.
Další možností je ukládat si každou sérii obrázků do zvláštní složky, pak v klidu přejmenovat a sehrát dohromady.
A nakonec to, co děláš teď - přejmnovávat při ukládání.

Použij třeba FlashGet, ten automaticky přejmenuje soubory se stejným názvem
a neotravuje s dotazy, takže budeš mít na disku soubory např.
rozcapený_bobr14.jpg, rozcapený_bobr141.jpg atd ...

FlashGet

pro hromadné přejmenování rozcapených bobrů můžeš použít třeba Total Commander,
pokud ho nemáš nainstalovaný, tak třeba jednoduchý free NameIT :

nameit.zip

Namiesto IE pouzivaj napr. firefox, ten ti to premenuje automaticky (doplni tam cifru), a aspon nebudes potrebovat tak casto antivirak ako s IE :-)
P.S. plati len v pripade ze sa jedna o stiahnutie suboru pre ktory je nastavene ze pri klinuti automaticky ulozit na disk. Ak sa pouzije pravy klik - save as, tak samozrejme to treba rucne zmenit aj vo FF.