Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc s výběrem nového pc

Dobrý den, chtěl bych poradit se sestavením nového herního pc, je tu toho sice navrhnuto dost, ale nějak jsem se v tom ztratil. Můj rozpočet je 20K, ale pokud se vyplatí investovat o něco více, aby pc déle zvládalo hry tak není problém přidat 1K. Jde mi jen o pc bez periferie a OS. Nějak upřednostnuji intel ale nebráním se ani AMD. Mám jen problém z výběrem skříně z duvodu umístění pc do stolu potřebuji mít aby bočnice krabice měla větrání na pravou stranu. Budu moc rád pokud mi místní mistři jako je M-POL, nebo Eessencia poradí děkuji za pomoc.

Návrh na celkem slušnou sestavu máš nahoře, na CSC to i zdarma sestaví.
Napájecí kabel zdroje netřeba, ovšem je to bez OS Win!
I kdyby se našla krabice se základní deskou na levé straně, takto pořád nemění nic na předozadní výměně luftu.
http://pctuning.tyden.cz/ilustrace3/stach/chlazeni /chlazeni.jpg
Už párkrát jsem řešil tyto blbé stoly = vyříznutím zadního deklu, je potřeba aby za PC bylo minimálně 15cm volného prostoru tak aby odsávací zadní točák a zdroj měly kam funět.

Dobře dekuji, naštěstí mám do zadu více jak 15 cm prostoru takže je to v pohodě. Zase jsme o něco chytřejší:-). Vezmu tu víše uvedenou sestavu, jen se zaptám zda investice 1-2k by něco změnila jde mi o to aby vydržel bez nějaké investice co nejdéle