Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomalý TP-LINK TL-WR1043ND

Zdarec UPC mi zvedlo rychlost připojení a TP-LINK TL-WR1043ND to nedává.
Firmware mám poslední.
Upload je v pohodě to jede maximální rychlostí kterou mi UPC přidělilo, ale příchozí je zhruba poloviční.
Na test jsem ho odpojil, zapojil switch a tam je vše v pořádku.
V čem může být problém? Díky.

Tak dneska jsem koupil TL-WR1043ND ver 2.1 (to už je ten černý),abych si v paneláku zvětšil propustnost wifi. Mám net od RIO Media 100/100 a stávající TL-WR741ND nestačil a pouštěl maximálně 20/20. Teď na kabelu všechno v pohodě, ale na wifi jedu 20-30 down/60-80 up. Netušíte někdo čím by mohl být způsobený pomalý download? Nejde mi do hlavy čím to je když upload jede v pohodě.

jj ve stejné místnosti, asi 2 metry od routeru, zkoušel jsem to přes integrovanou wifi v ntb (standartní Broadcom 802.11n přijímač) a potom ještě s externí kartou TL-WN722N. Výsledek je stejnej. Ta síť jako taková propustnost mít musí, jinak by upload nebyl na 80,ale už mě nenapadá co by mohlo přibržďovat ten download. Jinak je to standartní panelák takže ostatní sítě tu jsou taky,ale na mém kanálu jen velice slabé.