Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapínání PC

Při zapnutí se mi objeví 2 možnosti, oprava zapínání a normální spuštění. Při jakékoliv volbě se mi načtou soubory... chvilku černota a pak se mi zobrazí část obrazovky kde není zobrazen můj účet, nýbrž jen modré pozadí win 7 a zvětšený kurzor myši. Nemůže to být třeba virus?

to vypadá na nefunkční ovladač grafiky nebo nouzový režim.
v prohlížeči událostí hledej větev "systém" - jaké jsou chyby po zapnutí. (poznáš podle události eventlog a času)

co to je za účet si přečteš v příkazovém řádku (cmd.exe). buď rovnou podle názvu promptu, nebo výpis "set".