Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nexus 4 - váš názor

Co si o něm myslíte?
Podle mě je to nadupaný mobil za dobrou cenu, ale když koukám na ty rozměry, tak se bojím, že to ani do kapsy nestrčím. O 3cm větší než Galaxy S4.
Máte ho někdo? Když koukám na videa, tak vypadá v pohodě do ruky, ale zdání může klamat.

Nemam, ale je to hodne dobry telefon, kapsu to chce holt velkou, to ale na vsechny TOP smartphony, protoze malo kterej ma min nez 4,5". Na tom Nexus 4 mi hodne vadi, ze to nema slot na SD kartu, kvuli tomu bych to nekoupil, jinak je ale OK.

Tenhle ja naprosto TOP telefon, taky nema slot na SD, ale je o neco mensi:

http://www.mironet.cz/xiaomi-mi2s-32gb-43quot-quad core-17-ghz-ips-1-280x720-2-gb-ram-miui-v5+dp19352 4/

Tam se mi nelíbí ta cena :/ O 3k víc než Nexus 4, který si myslím, že půjde dolů jak vyjde Nexus 5.
Každopádně má Xiaomi vůbec v ČR nějaký servis nebo tak? Aby nebyly komplikace při reklamaci(posílat to na druhou stranu Evropy, při horší variantě do Asie).

Měl sis chvátnout a brát to tak před měsícem, což se dalo sehnat ještě v Google Play a dokonce nějak týden zpět byly výprodeje, myslím 7 000 Kč včetně dopravy a 8GB verze ještě méně :)

Teď už CZ distribuce srovnaný s eshopama co prodávají šedivky viz. přehled cen, když už je to takhle dole, tak bych bral CZ distrib třeba z Mallu,

Tak to jsem ani nevěděl. Co už.
Budu doufat ve sníženou cenu po tom co vyjde nexus 5, ale doufám, že se sklady nevyprázdní a že najdu nějaký ten slušný obchod, kde se bude ještě nexus 4 prodávat a cena bude nižší.

no vypadá dobře a cena v zahraničí je ještě níž, než cena nexusu 4 tady. Akorát se bojím toho dovozu, jak by to bylo s jazykem atd., anglicky něco umím, ale německy vůbec. Navíc moje zkušenosti s placením věcí ze zahraníčí+dph+doprava+clo jsou nulové.