Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nexus 4 - váš názor

Co si o něm myslíte?
Podle mě je to nadupaný mobil za dobrou cenu, ale když koukám na ty rozměry, tak se bojím, že to ani do kapsy nestrčím. O 3cm větší než Galaxy S4.
Máte ho někdo? Když koukám na videa, tak vypadá v pohodě do ruky, ale zdání může klamat.

Měl sis chvátnout a brát to tak před měsícem, což se dalo sehnat ještě v Google Play a dokonce nějak týden zpět byly výprodeje, myslím 7 000 Kč včetně dopravy a 8GB verze ještě méně :)

Teď už CZ distribuce srovnaný s eshopama co prodávají šedivky viz. přehled cen, když už je to takhle dole, tak bych bral CZ distrib třeba z Mallu,

Tak to jsem ani nevěděl. Co už.
Budu doufat ve sníženou cenu po tom co vyjde nexus 5, ale doufám, že se sklady nevyprázdní a že najdu nějaký ten slušný obchod, kde se bude ještě nexus 4 prodávat a cena bude nižší.

no vypadá dobře a cena v zahraničí je ještě níž, než cena nexusu 4 tady. Akorát se bojím toho dovozu, jak by to bylo s jazykem atd., anglicky něco umím, ale německy vůbec. Navíc moje zkušenosti s placením věcí ze zahraníčí+dph+doprava+clo jsou nulové.