Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC

Dobrý den, mám doma počítač, který jsem si nechál od místních odborníku navrhnout ještě jednou děkuji M-pulovi, vše funguje jak má naistaloval jsem windows 7 a ovladače, ale pro jistotu se chci zeptat, zda se dělá ještě něco, nebo stačí naistalovat hry a hrát. Děkuji za pomoc

To se už raduji od čtvrtka.-) a z internetu nic nestahuji a kromě zpráv ho moc nepoužívám takže z toho strach nemám ale jen nevím prč je v té skříni tolik vetráčku jeden v přední části skříně druhý vzadu pak z boku