Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Využití GPU na 100%

Zdravim,
mam menší problém. Po každym restartu PC vyskočí "GPU usage" na 100%. Našel jsem si program ComboFix, kterej to opraví, ale při dalším restartu se to děje zase. Při probuzení z režimu spánku se to neděje.
ComboFix mi vyhodil nějaký logy, tak to snad pomůže.

Já vím, dávám to jako příklad, že některé programy mají špatný algoritmus výpočtu zatížení.

Nelíbí se mi soubory
c:\windows\SysWow64\PnkBstr?.exe
c:\windows\system32\drivers\tap0901t.sys - nevím, jestli to process explorer umí, ale když si dáš vyhledat jméno tohoto souboru, možná tě to zavede, k procesu, který ovladač "používá"