Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypnutí Internetu při hraní

Dobrý den, když surfuju na internetu tak jede jak má, ale jakmile zapnu hru ať je to jakákoliv (Multiplayer nebo Singplayer) tak se sám vypne internet. Hledal jsem hodně možností, koukal jsem jestli nemám v PC vir (měl jsem ale po odstranění se nic nezměnilo), tak jsem taky koukl na napájení jestli to nevypíná kvůli spotřebě (taky ne). Tak jsem kompletně přeinstaloval W7 a formátoval HDD, no a hraju MP hru a jelo to v pohodě ale zapnul jsem SP hru a zase se vypnul internet. Stalo se to od té doby co jsem zapojil novou GK a zdroj(650W), může to být tím ? Mě totiž GK(GTX760) strašně moc brzdí CPU(AMD II X2 240 2.8Ghz-OC=3.2Ghz). Děkuju za každou odpověď.

Vyřešeno tak že jsem updatoval siťovku......Trapně lehké :D , ale zajímavé je že jsem je měl pořád ty staré a jelo to v pohodě. PS: jestli jste v tom výpisu našli něco co by tam nemělo být prosím řekněte mi to, ať vím...je možné že za nějakou dobu to zase bude dělat( což pochybuju ale tak ;) )