Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Naklápění oken" v systémech Windows

Nezbláznil jsem se... ::)

Zajímalo by mě, zda existuje program/utilita, pomoci níž by bylo možné v OS Windows (98 či XP) naklápět okna. Jde o to, že okna se dají po Ploše pouze posouvat a zvětšovat/zmenšovat. Občas by se mi hodilo nějaké okno naklopit mimo svislo-vodorovnou osu.

Nenapadá mě, jak se zeptat strejdy... :-x

Díky za případné tipy.

(...váhal jsem nad zařazením, ale nakonec si mi zdálo Operační systémy nejpřijatelnější...)

Naklopením máš na mysli otočení okna okolo jeho středu? ::) Tak nic takovýho jsem nepotkal ani si neumím představit praktické využití...

Jediné, co můžu poradit udělat prinscreenem screenshot, pak otevřít grafický editor a provést rotate... ;-)

Ano, přesně toto :-)

Manželka právě hraje jednu logickou hříčku (v okně), kde je vlastní herní pole 10*10 čtverečků otočeno o 45% "na pixličku". Když ji vidím, jak při hraní nepřirozeně naklání hlavu, napadlo mě, zda by se tomu nedalo nějak nadběhnout... Naklápět/podkládat LCD nechci.

Při hraní oné hry naklápím hlavu taky :-|

Nechceš napsat, co je to za logickou hříčku? Třeba by se našla verze, která by byla "ergonomičtěji" naprogramována ;-)
Na Tvou původní otázku odpovědět neumím, nevzpomínám si, že bych o něčem takovém slyšela nebo četla.

Windows Vista to dokáže. Teda keď vie 3D, tak prečo nie toto?

Edit: VMware a doň Vistu, manželka spustí a nech sa uhrá aj k... zblázneniu. Ja viem, asi to tak nepôjde.

Manželka má na PC 98SE, 512MB RAM. Na tom bych virtuální Vistu těžko rozchodil (...a nevěřím, že to "umí". Za tu dobu, co jsem ji testoval, jsem na nic podobného nenarazil.). Ono to naklápění oken není nijak extra důležité, je to jenom trialka... Byl to jen takový okamžitý nápad, když jsem viděl, jak při hraní kroutí hlavou.