Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP v místní síti - problém

Mám takový problém s IP adresou v místní síti. :-(
Mám doma 2 počítače které jsou přímo připojeny k sobě, jeden počítač je připojen k Internetu pomocí ADSL od O2
a druhý se připojuje pomocí toho prvního. ;-)
Na obou počítačích ukazuje test stejnou IP.:-D
Když si chci zahrát Worms 4 po internetu při připojení přes druhý počítač tak se mi to nikdy nepodaří!! :-(
Ale když si vemu modem a připojim si internet přímo do druhého PC tak to funguje normálně, ale to je zase problem v tom ze mam nejaky spatny kabel a internet po chvilce padá. :.(
A nebo když chci založit server na CoD2 tak mi to taky nejde!
Potřeboval bych poradit co s tim.;-)
Predem DIKY ;-):-(

to asi tezko, protoze dve stejne adresy v jedne siti nemuzou byt. Pro svoji malou sit musis mit adresy jine, z nekteho z privatnich rozsahu. Na tom pocitaci, co je pak pripojeny do internetu se pak provadi preklad, oba pocitace sdileji jednu verejnou adresu. Podle tvych prispevku predpokladam, ze mam windows XP, tam si jednoduse pustis pruvodce vytvoreni male domaci site ( na obou pocitacich, nejprve na tom co je pripojeny do intenetu ), on se te zepta na par otazek a vuala... je to

no to mam.
Domaci sit sem nainstaloval vsechno funguje internet,sdileni,vse ale na pocitaci na kterem hraju hry potrebuju mit IP takovou jako na tom druhym pc
PC1 bez her - to ktere sdili pripojeni = vnitrni IP 85.70.xxx.xxx
PC2 s hrama - ktere vyuziva k pripojeni PC1 = vnitrni IP 192.168.xxx.xxx

Potrebuju mit na PC2 adresu PC1 aby mi slo na hry se pripojit nebo vytvorit server ;-)