Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mrznou Windows

AHOJ. Při každém spuštění windows naběhnou, plocha, ikony, antivir, ale nefunguje myš, klávesnice, nic. Musím dát ten drsný restart, a v nouzovém režimu odeberu myš, restartem zpátky do normálu, kde systém najde nový hardware a pro myšku naistaluje ovladač a vše běhá v pohodě. Pokud PC vypnu nebo znovu restartuju, vše se opakuje. Abych mohl pracovat, musím znovu do nouzovky a vše opakovat to co jsem psal výše. Děkuji za pomoc.

Mám W98SE, IE6, myš na PS2

ale nepíšeš jaký máš ovladač, a jestli jsi zkusil jiný
win98 jsou zombie systém, moc si nevzpomínám, tuším rozklikneš ovládací panely / systém / hw - seřadit podle něčeho vlevo
tam nesmí být nikde žádný žlutý otazník / vykřičník (jinak ti pravděpodobně chybí ovladač k chipsetu)
myš - vlastnosti: uvidíš i jeho ovladač. univerzální ms nemusí pasovat, buď seženeš originál z diskety/z webu výrobce, u některých 3-tl. myšů může fungovat ovladač logitech.
myš do usb stojí 120kč.